Node permissions grid (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
