Node permissions grid (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Create
be: Стварыць

en: locked
be: заблакавана

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: edit role
be: рэдагаваць статус
