Node permissions grid (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Create
sk: Vytvoriť

en: locked
sk: zamknuté

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov
