Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: No posts available.
dz: གནས་བསྐྱོད་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: reset
dz: སླར་སྲིག
