Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: No posts available.
id: Tidak ada entri yang tersedia.

en: Other
id: Lainnya

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: New
id: Baru
