Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Remove
ja: 削除

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: No posts available.
ja: 投稿はありません。

en: Other
ja: その他

en: reset
ja: リセット

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: New
ja: 新
