Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: No posts available.
km: គ្មាន​សេចក្ដី​ប្រកាស ។

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
