Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: Other
lv: Citi

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: New
lv: Jauns
