Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Read more
sv: Läs mer

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: No posts available.
sv: Inga inlägg tillgängliga.

en: Other
sv: Övriga

en: reset
sv: återställ

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: New
sv: Ny
