Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Remove
tr: Kaldır

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: No posts available.
tr: Gönderi yok.

en: Other
tr: Diğer

en: reset
tr: sıfırla

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: New
tr: Yeni
