Node Promo Picker (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Read more
af: Lees meer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: No posts available.
af: Geen inhoud beskikbaar nie.

en: Other
af: Ander

en: reset
af: herstel
