Node Promo Picker (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: No posts available.
ar: لا مواضيع متاحة.

en: Other
ar: آخر

en: reset
ar: أعد الضبط

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: New
ar: جديد
