Node Promo Picker (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Other
bo: གཞན

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: New
bo: གསར་བ
