Node Promo Picker (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: Other
ku: هیتر

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
