Node Promo Picker (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: No posts available.
sq: Asnjë shkrim në dispozicion.

en: Other
sq: Tjetër

en: reset
sq: rivendos
