Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Read more
ast: Lleer más

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: No posts available.
ast: Nun hai artículos.

en: Other
ast: Otru

en: reset
ast: reafitar

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
