Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: No posts available.
be: Матэрыялы не знойдзены.

en: Other
be: Іншыя

en: reset
be: скінуць

en: Save changes
be: Захаваць змены
