Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Read more
cs: Číst dál

en: Edit
cs: Upravit

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: No posts available.
cs: Nejsou k dispozici žádné příspěvky.

en: Other
cs: Jiné

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: New
cs: Nové
