Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Remove
es: Eliminar

en: Read more
es: Leer más

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: No posts available.
es: No hay mensajes disponibles.

en: Other
es: Otro(s)

en: reset
es: restablecer

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: New
es: Nuevo

en: Search for node
es: Buscar nodo
