Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: No posts available.
eu: Ez dago argitalpenik.

en: Other
eu: Bestea

en: reset
eu: garbitu

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: New
eu: Berriak
