Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: No posts available.
fi: Yhtään kirjoitusta ei ole saatavilla.

en: Other
fi: Muu

en: reset
fi: nollaa

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: New
fi: Uusi
