Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Remove
fr: Retirer

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: No posts available.
fr: Aucune contribution disponible.

en: Other
fr: Autre

en: reset
fr: réinitialiser

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: New
fr: Nouveau

en: Search for node
fr: Recherche de nœud
