Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Read more
gl: Ler máis

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: No posts available.
gl: Non hai entradas dispoñíbeis.

en: Other
gl: Outro

en: reset
gl: restablecer

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: New
gl: Novo
