Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Read more
jv: Candhaké

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Other
jv: Liyané

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
