Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
