Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Save
os: Ныффысс
