Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Other
fa: ساير
