Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
