Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
