Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: No posts available.
th: ไม่มีเนื้อหา

en: Other
th: อื่นๆ

en: reset
th: คืนค่าเดิม

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง
