Node Promo Picker (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Remove
cy: Symud

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: No posts available.
cy: Dim cofnodion ar gael.

en: Other
cy: Arall

en: reset
cy: ailosod
