Node Promo Picker (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Remove
da: Fjern

en: Read more
da: Læs mere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: No posts available.
da: Ingen indlæg til rådighed.

en: Other
da: Anden

en: reset
da: gendan

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: New
da: Ny
