Node Promo Picker (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: No posts available.
el: Δεν υπάρχει καμία καταχώρηση.

en: Other
el: Άλλο

en: reset
el: επαναφορά

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: New
el: Δημιουργία
