Node Promo Picker (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: No posts available.
fa: هیچ ارسالی موجود نیست.

en: Other
fa: ساير

en: reset
fa: بازنشانی

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات
