Node Promo Picker (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй
