Node Promo Picker (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: No posts available.
oc: Cap de contribucion pas disponibla.

en: Other
oc: Autre

en: reset
oc: reïnicializar

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: New
oc: Novèl
