Node Promo Picker (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: No posts available.
ta: எந்தவொரு அஞ்சல்களும் இல்லை.

en: reset
ta: மீளமைக்க
