Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: No posts available.
bg: Няма намерено съдържание.

en: Other
bg: Други

en: reset
bg: нулирай

en: Save changes
bg: Запази промените
