Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Read more
et: Loe edasi

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: No posts available.
et: Postitused puuduvad.

en: Other
et: Muu

en: reset
et: lähtesta

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: New
et: Uus
