Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: reset
fil: ibalik sa pamantayan
