Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: No posts available.
hr: Nema niti jednog unosa.

en: Other
hr: Ostalo

en: reset
hr: poništi

en: Save changes
hr: Spremi promjene
