Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Read more
hu: Tovább

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: No posts available.
hu: Nincs megjeleníthető tartalom.

en: Other
hu: Egyéb

en: reset
hu: alaphelyzet

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: New
hu: Új

en: Search for node
hu: Tartalom keresése
