Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Other
lt: Kiti

en: reset
lt: atstatyti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: New
lt: Naujas
