Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: No posts available.
pl: Brak wpisów.

en: Other
pl: Inne

en: reset
pl: przywróć

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: New
pl: Nowy

en: edit node
pl: edytuj węzeł
