Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Remove
ru: Удалить

en: Read more
ru: Подробнее

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: No posts available.
ru: Материалы отсутствуют.

en: Other
ru: Другое

en: reset
ru: сбросить

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: New
ru: Новое

en: Search for node
ru: Искать материал

en: edit node
ru: редактировать материал
