Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
