Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Edit
sk: Upraviť

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: No posts available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky.

en: Other
sk: Ostatné

en: reset
sk: resetovať

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny
