Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Read more
sl: Preberite več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: No posts available.
sl: Ni razpoložjivih prispevkov.

en: reset
sl: ponastavi
