Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Read more
uk: Читати далі

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: No posts available.
uk: Жодних дописів немає.

en: Other
uk: Інше

en: reset
uk: скинути

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: New
uk: Нові
