Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: No posts available.
vi: Không có bài gửi nào.

en: Other
vi: Khác

en: reset
vi: thiết lập lại

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: New
vi: Mới

en: Search for node
vi: Tìm kiếm node
